Biz Kimiz ?

Boğaziçi Boru Profil Nakliyat İnşaat Otomotiv San. Ve Dış Tic. A.Ş.

Firmamız faaliyetlerine, 2000’li yıllarda İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere sanayi sitesinde 400 m2 alanda Boğaziçi Boru Profil San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyete başlamıştır. Daha sonra hizmet kalitesini arttırmak için şuan faaliyette olan 7000 m2 kapalı 3000 m2 açık alan da anonim şirket olarak hizmet vermektedir.
Şirketimiz boru profil sektöründe geniş ürün yelpazesine sahiptir. Deneyimli satış ekibimizle uygun fiyat, hızlı ve güvenilir teslimat, kaliteli ürün anlayışımızla yurtiçi ve yurtdışına ticaret yaparak sizlere daha iyi hizmet vermenin gururunu taşımaktayız.
Boru da Ø6 mm – Ø323 mm profil de ise 10×10 (10×20) – 300×300 (200×400) ebatlarında olmak üzere 0,50 mm – 12 mm et kalınlıklarında tedarik edilebilmektedir. Sac (siyah – dkp – galvaniz – Hrp – baklavalı – trapez – Baskılı sac) , Hadde mamulleri (soğuk- sıcak çekme), Çelik hasır çeşitleri, kaynak sarf malzemeleri (elektrod, kaynak teli, kesme taşı vs.) ile metal market olarak hizmet vermekteyiz.
Firmamızın faaliyetinde sac işleme, Boru profil boy kesme, Hadde ürünleri kesme ve Aksesuar ürünleri atölyelerimiz bulunmaktadır.
Şirketimiz sizlerin desteği, bizlerin sunacağı güzel hizmetler ile büyümeye devam edecektir.

Misyon & Vizyon

Yüksek Kalite

Kaliteyi yükselten ürün ve hizmet anlayışı ile karşınızdayız.

Yüksek Güvenlik

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve yüksek kalitede ürünlerimiz ile güvenliği garanti ediyoruz.

Çevre Dostu

Ürünlerimizin üretiminde doğayı korumayı esas alıyoruz.

Hızlı Servis

Yüksek kalite ve güvenli ürünleri olabilecek en hızlı servis imkanları ile size ulaştırıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçlarınızı dinleriz, anlarız ve kaliteli ürün ve hizmetimizle sizi başarıya götürürüz.